دیجیتال مارکتینگ

 • طراحی سایت
 • سئو سایت
 • تولید محتوا
 • تبلیغات اینترنتی

امروزه دیجیتال مارکتینگ یک ابزار قدرتمند، سریع و به نسبت سایر روش ها کم هزینه که باعث رشد هر کسب و کاری با امکان تعامل بین مخاطبین و ارائه دهنده خدمات یا محصولات در فضای وب و اینترنت است.از مهترین ویژگی دیجیتال مارکتینگ امکان دریافت گزارش از وضعیت فعلی ، مشاهده مشکلات و بهبود آن و آنالیز رفتار مخاطب در راستای اهداف تعریف شده  می باشد.

طراحی وب سایت اولین قدیم جهت ورود به فضای کسب و کار آنلاین است که با طراحی سایت و راه اندازی آن به حضور خود را در این فضا رسمیت بخشیده و در دیدگاه کاربران از اعتبار و جایگاه ویژه برخوردار خواهید شد.

سئو سایت و بهینه سازی وب سایت مجموعه‌ای از فعالیت‌ها که بر روی سایت و خارج وب سایت انجام می گردد اطلاق  شده که اجرای آنها منجر به افزایش رتبه سایت در موتور جستجو گوگل با کلمه کلیدی مرتبط با خدمت یا محصول شما می‌گردد.

تیم ایده پویا با داشتن تجربه کافی و اجرای پروژه‌های موفق در ضمینه سئو وب سایت در رتبه های بالای گوگل همراه‌تان است. جهت مشاوره و سفارش با تیم ما  با شماره 22250530 در ارتباط باشید.

در بازاریابی محتوا و تولید محتوا با محتوای ارائه شده باید بتوان نیازی که مخاطب داشته و در پی آن جستجو را  در فضای وب و گوگل انجام داده برآورده کرد، اگر محتوای تولید شده و ارائه شده ما بتواند نیاز مخاطب را برآورده کند ما برنده شده‌ایم.

برای سفارش بازاریابی محتوا و یا تولید محتوا با تیم ما در ایده پویا مشورت بگیرید 22250530

جهت معرفی سریعتر کسب و کار در فضای وب با استفاده از ابزارهای مختلفی همچون تبلیغات بنری، تبلیغات کلیکی و همسان، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات در گوگل می توان به سرعت و در کمتر از 24 ساعت در دید کاربران قرار گیرید.

برای اجرای کمپین های موفق فروش در فضای آنلاین با تیم ما در ایده پویا در ارتباط باشید. تلفن :22250530

.01

سئو و بهینه سازی سایت

 • آنالیز کلمات کلیدی
 • رفع اشکالات سئو ساختاری
 • افزایش رتبه سایت
 • افزایش نرخ تبدیل

شناخت و آنالیز کلمات کلیدی از مهمترین اقدامات در پلن سئو و بهینه سازی سایت و تولید محتوا می‌باشد.هر چه شناخت دقیق‌تر و بهتری نسبت به کلمات کلیدی خدمات و محصولات داشته باشیم بازخورد بسیار بالاتری از فعالیت سئو سایت دریافت میکنید.

برای اجرای موفق پروژه سئو با تیم ایده پویا در ارتباط باشید 22250530

جهت اجرای یک پروژه سئو موفق، ابتدا باید سایت از نظر کدنویسی، ساختار برنامه نویسی، رعایت اصول و قوانین اصلی گوگل جهت دسترسی سریعتر ربات ها به سایت بصورت صحیحی اجرا شده باشد و در غیر اینصورت اجرای پروژه ها سئو یا بسیار سخت و مشکل با هزینه هنگفت خواهد بود و یا اصلا به نتیجه دلخواه نخواهید رسید.پس اگر سایتی طراحی کردید و میخواهید آنرا سئو کنید و با کلمات کلیدی در صفحات برتر گوگل نمایش دهید ابتدا از نظر ساختاری مطمئن شوید که مشکلی در طول مسیر جهت خواندن اطلاعات سایت شما وجود ندارد.

برای اجرای موفق پروژه سئو با تیم ایده پویا در ارتباط باشید 22250530

هدف اصلی سئو افزایش رتبه سایت در کلمات کلیدی مرتبط با ضمینه کاری در جستجو‌های گوگل می باشد. اگر بتوانید با کلمات کلیدی مشخص چند بخشی که دقیقا مشخص کند کاربر در جستجوی چه موضوعی است در رتبه های بالای گوگل باشید بسیار بازدید کننده به سمت سایت جذب خواهید کرد.

در قدم بعدی باید بتوانید تعداد کلمات کلیدی مرتبط با حوزه فعالیت خود را گسترش دهید تا سیل عظیمی از بازدیدکنندگان وارد سایت شما شوند بهمین راحتی می توانید روزانه صدها شاید هزاران بازدیدکننده را وارد سایت نمایید و حال با اطلاعات خوب و مفیدی که در اختیار کاربر قرار می دهید باید توانایی تبدیل کردن کاربر را به مشتری داشته باشید.

برای اجرای موفق پروژه سئو با تیم ایده پویا در ارتباط باشید 22250530

پس از افزایش رتبه سایت در گوگل و اجرای موفق سئو سایت، تبدیل کردن کاربر سایت به مشتری یکی از کلیدی ترین نکات اساسی که نقش مهمی در موفقیت پروژه و کسب کار آنلاین شما دارد، می باشد. افزایش نرخ تبدیل یا CRO با استفاده از روش هایی که از کاربران ورودی به سایت  لید (سرنخی) دریافت کند و آنها را بتوان تبدیل به مشتری و خریدار کرد یکی از طلایی ترین نکات اصلی در موفقیت شما می باشد.

تیم ایده پویا با تجربه کافی در این ضمینه در قرارداد های جداگانه جهت افزایش نرخ تبدیل کاربران به مشتری در کنارتان است با ما مشورت کنید 22250530

 

.02

طراحی سایت

 • طراحی سایت شرکتی
 • طراحی سایت اختصاصی
 • طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت حرفه ای همراه با داشتن تیم پشتیبان در دسترس و پاسخگو یکی از دغدغه های سازمان ها در انتخاب شرکت طراحی سایت می باشد. تیم ایده پویا با داشتن سابقه طولانی و تیم مجرب  با دانش به روز  و پنل های اختصاصی خود طراحی سایت شما با سرعت بالا مطابق الگوریتم های گوگل  همراه با کاربری بسیار ساده طراحی و پیاده سازی می کند.

برای داشتن یک طراحی سایت حرفه ای و نداشتن دغدغه از نگهداری و توسعه سایت با تیم طراحی سایت ایده پویا 22250530 تماس بگیرید.

بخش طراحی سایت شرکت ایده پویا با داشتن دانش و تجربه طولانی اقدام به طراحی و تولید سیستم مدیریت محتوا CMS وب سایت کرده است که با در اختیار داشتن تیم مجرب برنامه نویسی تمامی دغدغه های کارفرمایان را در خصوص مدیریت محتوا و مدیریت وب سایت برطرف کرده است و با طراحی سایت اختصاصی و سیستم پنل مدیریت محتوا بسیار ساده، سبک و سریع امکان مدیریت کردن سایت را به نیروهای درون سازمانی کارفرما با حداقل دانش کامپیوتری می دهد.
در طراحی سایت اختصاصی امکان پیاده سازی هر نوع طرح گرافیکی و هر نوع روندی و نیازی در وب سایت وجود خواهد داشت.

برای داشتن یک طراحی سایت حرفه ای و نداشتن دغدغه از نگهداری و توسعه سایت با تیم طراحی سایت ایده پویا 22250530 تماس بگیرید.

 

داشتن یه فروشگاه اینترنتی به روز که بتوان در طول مدت امکانات مختلف به آن اضافه کرد و در اختیار داشتن یه تیم پشتیبان قوی در کنار خود یکی از نکات مهم و کلیدی در تفاوت ها طراحی سایت فروشگاهی ایده پویا با سایر رقبا می باشد. در سیستم طراحی سایت فروشگاهی ایده پویا شما هیچ دغدغه ای جهت توسعه سایت، به روز رسانی، دریافت گزارش تحلیلی و آماری از وضعیت فروش و کاربران نخواهید داشت.

برای داشتن یک طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای و نداشتن دغدغه از نگهداری و توسعه سایت با تیم طراحی سایت ایده پویا 22250530 تماس بگیرید.

.03

تولید محتوا

 • استراتژی محتوا
 • تولید محتوا
 • بازاریابی محتوایی
 • رپورتاژ خبری

قبل از شروع هر کاری تهیه استراتژی دقیق همراه با زمانبندی مشخص یکی از اقدامات مهم و تاثیرگذار در موفقیت و پلن اجرایی یک پروژه است. در بخش تهیه، تولید و انتشار محتوا ما در اولین قدم، استراتژی محتوا را مطبق اسناد و اهداف بخش بازاریابی، آنالیز رقبا و شناخت مخاطبین سایت آماده میکنیم  و مطابق پلن اجرایی و استراتژی آماده شده محتوا ها تولید و انتشار پیدا میکنند.

تیم ایده پویا با داشتن بیش از 20 تجربه موفق در ضمینه تولید محتوا توانایی تهیه استراتژی، تهیه و تولید، انتشار و گسترش محتوا را دارد جهت مشاوره و سفارش با تیم ما  با شماره 22250530 در ارتباط باشید.

تولید محتوای اثربخش یکی از تخصصی ترین فعالیت شرکت ایده پویا می باشد، ما محتوایی را تولید میکنیم که مطابق برنامه و پلن بازاریابی و استراتژی تدوین شده محتوا بتواند احساس نیاز را مخاطب جهت استفاده از خدمات و کالای شما بوجود آورد. محتوای اثربخش که طبق پرسونای کاربران تهیه شده باشد به راحتی بر شما را به اهداف از پیش تعریف شده می رساند.تیم ایده پویا با تهیه استراتژی تولید محتوا و تولید و انتشار محتوا در کانال های انتشار مربوطه می تواند آگاهی مخاطبی را بالا ببرد و تا بتوانید سایر اهداف بازاریابی را به راحتی انجام دهید.

جهت سفارش و مشاوره جهت تولید محتوای اثربخش با تیم ایده پویا با شماره 22250530 در ارتباط باشید.

بازاریابی محتوایی یکی از اثربخش ترین روش های جذب مخاطب و تبدیل آن به مشتری است. در بازاریابی محتوا تمامی سعی و تلاش بر این موضوع متمرکز است که محتوایی آماده گردد که توانایی براورده کردن نیاز مخاطب را داشته باشد و یا احساس نیازی را برای مخاطب ایجاد نماید.

پروسه برآورده کردن نیاز مخاطب و یا ایجاد احساس نیاز برای مخاطب در محتوای تولید شده یکی از تخصص های تیم محتوایی ایده پویا است برای مشاوره با ما با تلفن های تماس 22250530 در ارتباط باشید.

برای معرفی کسب و کار خود در سایت های خبری و بالابردن اعتبار وب سایت با استفاده از ابزار رپورتاژ خبری و تهیه متن اثرگذار آن با تیم ما در ارتباط باشید.

برای سفارش پکیج رپورتاژ خبری با تیم ما در با شماره تماس 22250530 در ارتباط باشید.

.04

سایر فعالیت های ایده پویا

خدمات دیجیتال مارکتینگ

تبلیغات اینترنتی

اجرای تبلیغات گوگل اذر، تبلیغات فیس بوک، اینستاگرام و لینکدین

وب اپلیکیشن سفارشی

برنامه نویسی وب یا همان وب اپلیکیشن سازمانی و شرکتی با توجه به نیازها

جذب مخاطب هدف

جذب مخاطبین هدفمند و مرتبط با ضمینه فعالیت به سایت

تحقیقات بازار آنلاین

تحقیقات کسب و کار و رقبا در فضای آنلاین

افزایش رتبه سایت

افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو

لینک سازی

ایجاد لینک های مفید بصورت متنی، پروفایلی، عکسی بدون اسپم

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

ارائه پلن و استراتژی دیجیتال مارکتینگ جهت پیشبرد کسب و کارهای آنلاین

دستاوردهای قابل توجه ایده پویا
در طول فعالیت

0

پروژه های موفق

0

سال سابقه فعالیت

0

تیم ما

مشتریان ما

معرفی کارفرمایان و مشتریان برتر

مقالات ایده پویا

تازه های آموزشی دیجیتال مارکتینگ

در این بخش سعی میکنیم آخرین اطلاعات آموزشی و مفید در خصوص دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت، راه کارهای افزایش ورودی و مخاطب و تبدیل مخاطب به مشتری ارائه دهیم تا در کنار یکدیگر به هم افزایی اطلاعات در این ضمینه بپردازیم.

چگونه با هوش مصنوعی، به عنوان یک طراح UX شروع کنیم؟

چگونه با هوش مصنوعی، به عنوان یک طراح UX شروع کنیم؟

یکی از دلایل قابل‌توجه برای اینکه طراحان UX یاد بگیرند از هوش مصنوعی استفاده کنند، ایجاد یک تجربه شخصی‌تر برای افرادی است که در سایت‌های آن‌ها قرار دا...

چگونه برای وبسایتمان فاوآیکون Favicon بسازیم؟

چگونه برای وبسایتمان فاوآیکون Favicon بسازیم؟

فاوآیکون به عنوان برند برای وب‌سایت شماست و به شما این امکان را می‌دهد تا با استفاده از یک تصویر یا آیکون شناخته‌شده و منحصر به ‌فرد، خیلی راحت توسط ک...

چگونه هزار فالوور اول خود را در اینستاگرام بدست آوریم؟

چگونه هزار فالوور اول خود را در اینستاگرام بدست آوریم؟

به دست آوردن فالوورهای بیشتر در اینستاگرام، کلید افزایش موفقیت تلاش‌های بازاریابی شما در این پلتفرم است. اما چگونه می‌توان فالوورهای اینستاگرام را افز...

آرشیو مقالات

توانایی های تیم ایده پویا

بخشی از توانایی تیم متخصص دیجیتال مارکتینگ ایده پویا

طراحی وب سایت

سئو و بهینه سازی سایت

دیجیتال مارکتینگ

برنامه نویسی Native
95%
برنامه نویسی .Net Core
97%
HTML/CSS/JS
85%
تولید محتوا
75%
افزایش رتبه سایت
90%

حضور ایده پویا در نمایشگاه اپکس Appex 2024

اولین نمایشگاه تخصصی اپلیکیشن اپکس 2024، از روز دوشنبه دوم بهمن آغاز شده و برگزاری آن تا روز پنجشنبه پنجم بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین&...

مشاهده جزییات

جابجایی ایده پویا به دلیل افزایش حجم کاری

جابجایی شرکت ایده پویا به یک دفتر بزرگتر به دلیل افزایش حجم کاری و پروژه های جدید و استخدام نیروی متخصص و حرفه ای در حوزه برنامه نویسی، دیجیتال مارکتی...

مشاهده جزییات

طراحی وب سایت فروش عطر و ادکلن

مژده به کسانی که در زمنیه عطر و ادکلن فعالیت دارند، ما تخفیف ویژه برای راه اندازی فروش عطر و ادکلن برای شما در نظر گرفته ایم و این تخفیف ویژه تنها شام...

مشاهده جزییات