طراحی سایت مراکز تجاری

تاریخ انتشار خبر : 1395 خرداد 15

طراحی سایت مراکز تجاری

 

با توجه به روند رو به رشد فرآیند تجارت الکترونیک، تلاش برای ارتقا کسب و کار از طریق اینترنت به یکی از مهمترین دغدغه های صاحبان کسب و کارها و مدیران تجاری تبدیل شده است. امروزه بسیاری از افراد قبل از مراجعه حضوری به بازار در سایت‌های اینترنتی به دنبال محصول موردنظر خود می‌گردند تا بتوانند بدون نیاز به خروج از خانه و در زمانی کوتاه نیاز خود را برطرف کنند.

علاوه بر موارد مطرح شده در بالا، این شرکت‌ها و مشتریان خارجی نیز برای پیدا کردن کسب‌وکار موردنظر خود در اینترنت جست‌وجو می‌کنند. در این رابطه اکثر شرکت ها در تلاشند تا با استفاده از وب سایت ها، محصولات خود را در اختیار مشتریان خارجی قرار دهند.طراحی سایت مراکز تجاری یکی از طراحی سایت های موردنظر مشتریان می باشد.

 


 جهت مشاوره بهینه سازی سایت و دیجیتال مارکتینگ برای رشد کسب و کارتان با مشاوران ما در ایده پویا در ارتباط باشید.

شماره تلفن:     875 73 222 -021     *    180 20 229 -021


 

هدف از طراحی سایت مراکز تجاری

 • رشد اشتغال و ایجاد فرصت های جدید شغلی در کشور
 • کاهش هزینه های بازاریابی، تبلیغات، اجاره فروشگاه و ... در طراحی سایت مراکز تجاری
 • کمک به توسعه بازارهای داخلی و معرفی محصولات تولید داخل در طراحی سایت مراکز تجاری
 • شناسایی دقیق بازارهاي هدف بوسیله فعالیتهاي بازاریابی و بازارشناسی به کمک طراحی سایت مراکز تجاری
 • انتقال فرصتهاي تجاري، سرمایه گذاري و مناقصات بین المللی در بازار داخلی در طراحی سایت مراکز تجاری
 • جذب سرمایه گذاران و جلب مشارکت کنندگان خارجی در طرح های تولیدی و خدماتی به کمک طراحی وب سایت
 • اطلاع رسانی حرفه و معرفی محصولات به مشتریان و مصرف کنندگان و ارائه اطلاعات اقتصادي و تجاري به مشارکت کننـدگان و بهـره بـرداران در مراکـز تجاري

 

طراحی سایت مرکز تجاری

 

بخش های طراحی سایت مراکز تجاری

سایت مراکز خرید دارای بخش‌های خاصی است که هر سایتی از این نوع باید داشته باشد. علاوه بر این شرکت طراحی سایت پاساژ تجاری نیز ممکن است بسته به نیاز شما بخش‌های دیگری را نیز به سایت اضافه کند که باعث افزایش راحتی مشتریان خواهد شد. در ادامه تعدادی از بخش‌های استاندارد هر سایت تجاری را بیان می‌کنیم.

 • اطلاع از آدرس مرکز تجاری و نوع فعالیت آن

 • امکان ثبت‌نام مشتریان در باشگاه مشتریان و استفاده از تخفیف‌ها و طرح‌های ویژه

 • دسته‌بندی فروشگاه‌ها

 • امکان خرید آنلاین برای مشتریان

 • اطلاع از زمان تخفیف‌ها و جشنواره‌های مشتریان

 • امکان اجاره مغازه‌ها و فروشگاه‌ها

 • فرم درخواست نمایندگی

 • تور مجازی برای آشنایی مشتریان با فضای مرکز و امکانات آن

 • استخدام و فرصت‌های شغلی

وجود برخی قسمت‌های دیگر در سایت پاساژ تجاری نیز ضروری است. قسمت های مختلفی که برای سایت مراکز تجاری در نظر گرفته می شود عبارتند از:

اعلام تاریخ حراجی ها در طراحی سایت تجاری

در سایت های مراکز تجاری و طراحی وب سایت تجاری، محصولاتی که ارائه می شود، گاه با تخفیف نیز همراه هستند. برای اطلاع بازدیدکنندگان سایت از حراجی و قیمت های تخفیف خورده برخی محصولات، باید قسمتی از سایت به حراجی ها اختصاص پیدا کند. در این صورت مخاطبان با رفتن به این صفحه می توانند به دنبال حراج ها و اصطلاحا Offها بگردند.

اعلام زمان قرعه کشی در طراحی سایت تجاری

طراحی سایت مراکز تجاری برای فروش بهتر محصولات و جذب مشتریان بیشتر می توان از روش های برگزاری مسابقه استفاده کرد. در این شرایط باید بتوان به خوبی بازدیدکنندگان را از وجود مسابقه و همچنین نتیجه نهایی آن آگاه کرد. با انجام این روش می توان انتظار داشت بازدیدکنندگان برای برگزاری مسابقات و نتایج آن لحظه شماری کرده و هر روز وارد سایت می شوند.

اعلام زمان فروش ویژه

فروش های ویژه در سایت های تجاری ممکن است هفتگی، ماهیانه و یا فصلی باشد. در این صورت باید مشتریان مطلع باشند که به کدام قسمت سایت مراجعه کنند. بهتر است در زمان طراحی سایت یک بخش مجزا مختص اعلام زمان فروش ویژه باشد.

مقالات سایت طراحی سایت مراکز تجاری

برای افزایش رتبه سایت، به مقالات و محتواها نیاز داریم. برای این کار باید بخشی از سایت به قسمت دانستی یا مطالب ویژه اختصاص داده شود. در این بخش می توان مطالب و محتواها را متناسب با محصولات ارائه داد که حاوی اطلاعات مفید و کاربردی باشند.

فرم درخواست نمایندگی

یکی از مزیت های اینترنت و فعالیت در فضای آنلاین، امکان ارتباط با تمامی همکاران و رقبا می باشد. همچنین افرادی که به زمینه شغلی شما علاقه زیادی داشته باشند، می توانند از طریق سایت ارتباط برقرار کرده و فرم درخواست نمایندگی را تکمیل کنند.

 

سئو سایت مرکز خرید

 

نکات مهم در سایت مراکز خرید

طراحی وب سایت های مراکز تجاری خرید و فروش به صورت آنلاین انجام می شود و مشتریان اطلاعات بانکی خود را در اختیار مدیریت طراحی وب سایت قرار می دهند، امنیت سایت اهمیت زیادی دارد. در غیر این صورت ممکن است افراد سودجو وارد سایت شده و اطلاعات مشتریان را برداشته و موجب بی اعتمادی بازدیدکنندگان نسبت به سایت شوند.

علاوه بر این سایت باید به‌صورت ریسپانسیو طراحی شود. این ویژگی بدان معناست که کاربران فارغ از اینکه از چه دستگاهی برای جست‌وجو در اینترنت استفاده می‌کنند، بتوانند به همه امکانات آن دسترسی داشته و بدون نیاز به اسکرول کردن به طرفین یا چرخاندن صفحه نمایشگر صفحات سایت پاساژ تجاری را به‌طور کامل ببینند.

یکی از نکات مهم دیگری که باید در زمان طراحی این سایت‌ها در نظر گرفته شود سرعت است. مشتریان و کاربران دوست دارند که در زمان کوتاه بین صفحات سایت جابه‌جا شده و با آن کار کنند. ضمن اینکه اگر امکان خرید آنلاین در سایت وجود داشته باشد، تصاویر محصولات باید خیلی سریع بارگیری شوند تا افراد بتوانند بدون هیچ مشکلی محصول را بررسی کرده و نسبت به خرید آن اقدام کنند.

 

شرکت طراحی سایت پاساژ تجاری

ایده پویا از شرکت‌های متخصص و فعال در زمینه طراحی سایت مراکز تجاری بوده و دارای تیمی تخصصی برای این سایت‌هاست. بررسی نمونه کارهای این شرکت می‌تواند خیال شما را از بابت تخصص و مهارت تیم طراحی سایت راحت کند. ضمن اینکه تیم حرفه‌ای ایده پویا قبل از شروع طراحی سایت پاساژ تجاری جلسات متعددی را با شما برگزار کرده و حتی در صورت نیاز از مرکز خرید بازدید می‌کند تا بتواند با الهام از ویژگی‌های آن سایتی درخور و کاربردی طراحی کند. به‌علاوه این شرکت خدمات سئو سایت را نیز ارائه می‌دهد تا بعد از راه‌اندازی بتوانید آن را به رتبه‌های برتر گوگل برسانید و تعداد مشتریان خود را افزایش دهید.

 

سئو وب سایت مراکز تجاری

از نکات مهمی که بعد از طراحی سایت مراکز خرید باید در نظر داشته باشید این است که باید تلاش کنید که آن را به رتبه‌های اول گوگل رسانده و در صفحه اول نتایج جست‌وجو نمایش دهید. سئو سایت پاساژ تجاری کاری تخصصی است و لازم است که در این زمینه به شرکتی مراجعه کنید که تجربه کافی در این زمینه داشته و می‌تواند با استفاده از تکنیک‌های به‌روز و کاربردی در زمانی مناسب سایت شما را به صفحه اول و حتی لینک‌های اول جست‌وجو برساند.

 

سئو سایت

 

 • 4
 • 0
نظرات کاربران (0)
ثبت نظر