طراحی سایت سفارشی و اختصاصی

تاریخ انتشار خبر : 1395 خرداد 24

طراحی سایت سفارشی و اختصاصی

افراد زیادی هستند که در زمان ثبت سفارش طراحی سایت دوست دارند که سایتی با قالب آماده بسازند که همه ویژگی‌های موردنیاز آن‌ها را داشته باشد. اما افراد دیگری نیز هستند که ترجیح می‌دهند سایتشان را آن‌طور که دوست دارند بسازند؛ به همین دلیل به سراغ سایت‌های سفارشی می‌روند.

در سفارش طراحی سایت سفارشی و اختصاصی متقاضی سعی می کند به کسب و کار خود رونقی تازه ببخشد و با این شیوه می تواند به سهولت محصولات یا خدمات خود را در بازارهای داخلی و خارجی تبلیغ نماید. چرا که با وجود چنین طراحی سایت هایی مطمئنا می خواهد پیشرفت و قدم بزرگی در رسیدن به اهداف تجاری و سودآوری خود بردارد.

 

طراحی طراحی سایت سفارشی و اختصاصی

طراحی سایت سفارشی همان طور که ظاهر آن پیداست مخصوص و مختص شرکت یا سازمان و یا فردی انجام می گیرد لذا در این نوع طراحی وب سایت داشتن یک دید حرفه ای لازم است چرا که با یک نگاه حرفه ای و خلاقانه می تواند اعتبار زیادی را برای متقاضی کسب کرد. ضمن اینکه طراحی سایت اختصاصی سفارشی حتما باید از طرف شرکت های طراحی انجام گیرد.

طراحی سایت اختصاصی راه حلی بسیار راه گشا برای حضور در فضای مجازی برای تبلیغ و فروش فراهم می آورد، مخصوصا که کاملا منطبق با علایق و سلایق کارفرما انجام می گیرد در تمامی مراحل طراحی وبسایت از جمله در انتخاب رنگ، عکس، فیلم و... سعی می شود نظر سفارش دهنده اعمال گردد.
به بیانی دیگر می توان گفت کارفرما در مقام یک مشاور از ابتدا تا پایان کار به طراح مشورت می دهد و تمامی موارد باید طبق نظر وی انجام گیرد. از سویی طراحی سایت سفارشی به گونه ای است بازدیدکنندگان طراحی سایت به نوع کسب و کار شما و کاربلدی و میزان تبحر کارفرما پی خواهند برد.

اصول طراحی وب سایت

طراحی سایت سفارشی معمولا به این دلیل مورد استقبال عده زیادی از کاربران قرار می گیرد که در پشت هر صفحه و مراحل سایت ایده و خلاقیتی نهفته است و در نتیجه وقتی بازدیدکننده با سایتی جدید مواجه می شود از آن استقبال می کند. در واقع سفارش طراحی سایت اختصاصی سفارشی متفاوت اندیشیدن و متفاوت عمل کردن است و با آن می توانید رونقی تازه به کسب و کارتان ببخشید.
معمولا در طراحی وب سایت اختصاصی آنچه از کاربران سایت دیده می شود زمینه ذهنی و تصور آنها از کسب و کار کارفرمایان است، بنابراین داشتن شکل ظاهری مناسب و برخورداری از گرافیک قوی و تاثیرگذار عامل بسیار مهمی در جذب مخاطبان می باشد.

 

چرا نیاز به سایت سفارشی و اختصاصی دارید؟

افراد مختلف و شرکت‌هایی که در زمینه‌های متنوع فعالیت می‌کنند، همواره دوست دارند که از سایر رقیبان متمایز بوده و بتوانند به طریقی خود را در ذهن مخاطب ماندگار کنند. طراحی سایت سفارشی همان چیزی است که باعث می‌شود شرکت شما در فضای اینترنت متمایز از دیگر رقیبان جلوه کند و مخاطبان زمانی که وارد آن می‌شوند، از طریق المان‌های خاصی که مخصوص برند شماست سایتتان را شناسایی کنند.

علاوه بر اینکه وبسایت سفارشی شما را از سایر رقیبان متمایز می‌کند، دقیقا همان چیزی است که می‌خواهید. امکانات اضافه مربوط به قالب در این سایت وجود ندارد و سرعت آن به دلیل وجود این ویژگی‌های بی‌فایده تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت. برای شرکت‌هایی که دوست دارند مشتریان خاص را جذب کنند، داشتن سایت سفارشی یکی از ضروریات است.

طراحی سایت سفارشی مختص شما و برند شما انجام می‌شود؛ به همین دلیل می‌توانید از المان‌های مختلفی که متناسب با اهداف و ویژگی‌های کسب‌وکارتان انتخاب شده‌اند استفاده کنید تا خود را به مشتریان بشناسانید. این شیوه طراحی باعث می‌شود که سایت شما در کل اینترنت تک باشد و هرکسی در اولین نگاه آن را شناسایی کند.

 

هزینه طراحی سایت سفارشی

 

طراحی گرافیک سایت های سفارشی

طراحی سایت سفارشی بر اساس یک طراحی خاص و ویژه انجام می گیرد چرا که طراح تمامی سعی خود را می کند تا آنچه خواهان کارفرما است همان شود. البته آنچه به طراحی سایت اختصاصی امتیاز ویژه می دهد تنها طراحی و برنامه نویسی اختصاصی نیست بلکه باید سعی در ارتقا سطح بهینه سازی سایت نیز کرد و این کار میسر نخواهد شد مگر با انتخاب کلیدواژه های درست که در صفحات اول تمامی مرورگرها قابل رویت باشد.
طراحی وب سایت سفارسی می تواند در زمینه های مختلف شغلی، کسب و کار و یا حتی شخصی انجام گیرد و سفارش دهنده با دیدگاه متفاوت و متمایزی با سایت برخورد کند.

 

اولین قدم برای طراحی سایت سفارشی کدام است؟

قبل از هر چیز باید مشخص کنید که از سایت خود چه می‌خواهید؛ درواقع باید امکانات و قابلیت‌های موردنیاز را با بررسی سایت‌های رقبا یا نمونه‌های مختلف خارجی بررسی کرده و نیازهای کسب‌وکار خود را کاملا مشخص کنید. در قدم بعد باید به دنبال پیدا کردن یک شرکت حرفه‌ای برای این کار باشید. با بررسی نمونه کارهای شرکت‌ها می‌توانید تشخیص دهید که آیا آن‌ها می‌توانند از پس طراحی سایت موردنظر شما بربیایند یا خیر.

در مرحله بعدی باید جلساتی با تیم طراحی برگزار کرده و مطمئن شوید که آن‌ها نیازهای شما را کاملا شناخته‌اند و می‌دانند که از سایت خود دقیقا چه می‌خواهید. در کلیه مراحل طراحی تیم توسعه‌دهنده را همراهی کنید تا درنهایت به چیزی که مدنظرتان است برسید. مراحل طراحی سایت سفارشی کمی طولانی است؛ اما نتیجه کار حتما خستگی را از تن شما به در خواهد کرد.

 

هزینه طراحی سایت سفارشی چقدر است؟

طراحی سایت با قالب‌ آماده بسیار سریع و کم‌هزینه بوده و هر فردی حتی افراد غیرمتخصص نیز می‌توانند آن را راه بیندازند. طراحی سایت سفارشی کاری کاملا تخصصی است و شما باید برای این کار به افراد متخصص در زمینه طراحی گرافیک، برنامه‌نویسی سایت، پایگاه‌های داده و... مراجعه کنید. به همین دلیل طراحی این سایت ممکن است کمی برای شما گران تمام شود. اما به شما اطمینان می‌دهیم که زمانی که به مزیت‌های این دسته سایت‌ها نگاه می‌کنید، این هزینه نه‌تنها گران نبوده بلکه در قبال سودی که به شما اعطا می‌کند بسیار به‌صرفه نیز هست.

در سایت‌های سفارشی همه المان‌ها و جزئیات موجود در سایت کاملا دقیق و حساب‌شده انتخاب می‌شوند و به همین دلیل هم هست که تاثیر زیادی بر روی مشتریان شما خواهند گذاشت. به‌کارگیری اصول روانشناسی در طراحی سایت و اصول مختلف حرفه‌ای برای طراحی امکانات و المان‌ها از مزیت‌هایی است که باعث می‌شود هزینه‌های طراحی این سایت کاملا معقول و منطقی شود. این سایت‌ها قابل توسعه و انعطاف‌پذیر هستند و شما در آینده می‌توانید امکانات جدیدتری را به آن بیفزایید یا حتی طراحی بخش‌هایی از سایت را تغییر دهید.

 

انتخاب شرکت طراحی سایت اختصاصی و سفارشی

در همه مراحل طراحی سایت اختصاصی انتخاب شرکت طراح از اهمیت بیشتری برخوردار است؛ چراکه عدم دقت در این موضوع باعث هدر رفتن پول شما خواهد شد. شرکت ایده پویا با داشتن نمونه کارهای قدرتمند و موفق در این حوزه یکی از بهترین شرکت‌ها برای طراحی سایت‌های سفارشی است. شما می‌توانید از طریق همین صفحه قرار ملاقاتی را با تیم طراحی ایده پویا رزرو کنید. با شرکت در اولین جلسه ملاقات متوجه خواهید شد که این تیم در کار خود حرفه‌ای است و شما می‌توانید بدون شک و تردید ریش و قیچی را به دست آن‌ها بسپارید و از نتیجه کار لذت ببرید.

 

سئو سایت

  • 11
  • 0
نظرات کاربران (0)
ثبت نظر