طراحی سایت بازرگانی

تاریخ انتشار خبر : 1395 مرداد 18

طراحی سایت بازرگانی

 

دنیای تجارت امروز دیگر به محله یا شهر اطراف محل کار شما محدود نمی‌شود و تنها با چند کار ساده می‌توانید دایره مشتریان خود را به کل کشور و حتی دنیا گسترش دهید. برای شرکت‌های بازرگانی که با مشتریان خارجی کار می‌کنند یا قصد دارند کار خود را توسعه داده و به درآمدهای دلاری برسند، داشتن یک سایت به‌عنوان شعبه‌ای اینترنتی امری ضروری است.

طراحی سایت بازرگانی یکی از طراحی سایت هایی است که با توجه به گسترش اینترنت برای کسب و کارهای مختلف هوادارانی پیدا کرده، از سویی داشتن یک طراحی وب سایت مجهز برای معرفی کالا و خدمات و عرضه و فروش محصولات امری اجتناب ناپذیر است و طراحی سایت بازرگانی به‌عنوان ویترین اینترنتی هر کسب و کاری مخصوصا عرصه بازرگانی و تجارت عمل می کند که فواید بسیاری را نصیب مدیران شرکت می کند؛ اما بجاست با رعایت اصولی در طراحی سایت بازرگانی گام های بلندتری بردارید.

همان طور که می دانید طراحی سایت شرکت بازرگانی با طراحی سایت های دیگر تفاوتی اساسی دارد این تفاوت در وهله اول به گستردگی زمینه ها فعالیتی آن مربوط می شود که هر چه این اصول بهتر رعایت شود مطمئنا تاثیر بسزایی در موفقیت سایت بازرگانی خواهد داشت. علاوه بر این داشتن سایت به شرکت‌های بازرگانی برای یافتن مشتریان خارجی یا ارتباط با آن‌ها کمک زیادی می‌کند و در دیده شدن تجارت آن‌ها و جلب رضایت مشتریان تاثیر زیادی دارد. امروز مشتریان به لینک‌های اول گوگل اعتماد زیادی دارند و سایت‌هایی که در این مکان پیدا می‌کنند، اولین جایی است که به آن سر خواهند زد.

 

ویژگی های طراحی سایت بازرگانی

ماهیت و محتوای طراحی سایت بازرگانی می طلبد که سایت دوزبانه و حتی چند زبانه انجام گیرد، چرا که طراحی سایت دو یا چند زبانه بهترین، سریع ترین و کم هزینه ترین راه برای معرفی کالا و خدمات در بازارهای جهانی محسوب می شود در تعیین زبان ها نیز شرکت ها با توجه به حوزه فعالیت خود و ارتباط با کشورهای مختلف می توانند زبان های موردنظر خود را انتخاب کنند.

علاوه بر سادگی سایت شرکت بازرگانی در عین جذابیت از اهمیت زیادی برخوردار است. همان‌قدر که مشتریان باید طراحی سایت شما را دوست داشته و از نگاه کردن به آن لذت ببرند، باید در زمان کار با آن نیز احساس راحتی کنند. لزوما همه مشتریان شما متخصص اینترنت نیستند و نمی‌توانند امکانات پیچیده سایت را درک کنند. پس بهتر است همان ابتدای ورود لقمه را آماده کرده و در اختیار آن‌ها قرار دهید تا راحتی سایت شما به‌عنوان یک گزینه مثبت در ذهنشان بماند.

طراحی سایت بازرگانی باید از همان ابتدا معرف تجارت و نام تجاری شما باشد. به همین دلیل قرار دادن لوگو و نام تجاری در صفحات مختلف سایت و معرفی شرکت به زبان ساده از اهمیت زیادی برخوردار است. به‌علاوه قالب وب‌سایت نیز باید به‌گونه‌ای انتخاب شود که تصاویر و المان‌های به‌کاررفته در آن با کسب‌وکار شما هماهنگی داشته باشد.

 

طراحی وب سایت شرکت بازرگانی

 

سئو سایت بازرگانی

 طراحی سایت بازرگانی نیز همانند دیگر طراحی ها بدیهی است که از سئو بالایی برخوردار باشد تا بدین وسیله در جستجوهای موتورهای جستجوگر در صفحات اول نمایش داده شود. مشتریان برای پیدا کردن یک شرکت قبل از پرسیدن از کسی در گوگل جست‌وجو می‌کنند و زمانی که شرکت شما در لینک‌های ابتدایی حضور داشته باشد، شروع به تحقیق درباره خدمتتان می‌کنند. به همین دلیل پیدا کردن شرکتی که علاوه بر طراحی زیبا، ساده و جذاب سایت از اصول سئو سایت نیز مطلع بوده و بتواند به رشد سایت شما کمک کند، از اهمیت زیادی برخوردار است.

از نکات مهم بعد از طراحی سایت بازرگانی چگونگی مدیریت این سایت ها می باشد، سیستم مدیریتی این نوع از سایت ها در عین حال که باید کاملا کارآمد و حرفه ای طراحی شود ولی باید کاملا مدیریت آن ساده باشد تا مدیر سایت بتواند به راحتی با سایت کار کند و اگر فرد دیگری عهده دار مدیریت سایت شود می تواند با حداقل سواد الکترونیکی قادر به کار کردن با آن شود و بتواند تمامی مطالب، تصاویر، محصولات و محتوا را مدیریت نماید.

 

ریسپانسیو بودن طراحی سایت بازرگانی

اغلب طراحی سایت شرکت بازرگانی به صورت ریسپانسیو راه اندازی می شوند چرا که امروزه طراحی سایت ریسپانسیو به یکی از عوامل افزایش بازدید از سایت تبدیل شده است از آنجایی که بیشتر مخاطبان به جای بازدید از طریق سیستم با تلفن های همراه خود از سایت بازدید می کنند؛ بنابراین لزوم طراحی سایت بازرگانی در قالب ریسپانسیو بیش از بیش احساس می شود.

 

سئو سایت شرکتی

 

طراحی سایت بازرگانی به‌صورت حرف‌های

طراحی سایت حرفه ای باید از یک سری ویژگی های خاصی برخوردار باشد از جمله این ویژگی ها می توان به طراحی اختصاصی و استفاده نکردن از سیستم کپی و نرم افزارهای آماده است. از طرفی این نوع طراحی ها رقابت شرکت های بازرگانی را بیشتر می کند، یک سایت بازرگانی موفق سایتی است که در گوگل از رتبه خوبی برخوردار است. فراموش نکنید طراحی سایت بازرگانی برای شرکت های بازرگانی هزینه نیست؛ در واقع یکی از ملزومات تجارت در دنیای اینترنت است، در واقع این سایت ها راه را برای حضور شرکت بازرگانی در بازرهای جهانی بسیار هموار می کند.

نکته مهم این است که شما باید شرکتی را پیدا کنید که از اصول طراحی سایت‌های بازرگانی مطلع بوده و با گوش دادن به حرف‌های شما از نیازهای تجارتتان سر دربیاورد. تناسب سایت بازرگانی با خدماتی که شما ارائه می‌دهید از اهمیت زیادی برخوردار است و این تنها با مراجعه به گروهی امکان‌پذیر است که اصول برقراری ارتباط با مشتری و اطلاع از نیازهای او را می‌دانند. در جلسات صحبت با تیم طراحی شرکت می‌توانید این موضوع را کاملا متوجه شوید. اگر آن‌ها بدون گوش دادن به صحبت‌های شما سعی دارند تنها تخصص خود را به نمایش بگذارند، گزینه مناسبی برای طراحی نخواهند بود.

 

چرا به طراحی وب سایت بازرگانی نیاز دارید؟

دلایل مختلفی وجود دارد که نیاز تجارت‌های امروزی به داشتن یک سایت موفق و فعال را نشان می‌دهند. در زمینه طراحی سایت بازرگانی می‌توان دلایل زیر را مطرح کرد.

  • مشتریان امروز برای پیدا کردن یک شرکت معتبر در اینترنت جست‌وجو می‌کنند.
  • مشتریان خارجی می‌توانند شما را پیدا کرده و از خدماتتان استفاده کنند.
  • معرفی محصولات و خدمات تجاری برای شما راحت‌تر خواهد بود.
  • نیازی به پرداخت هزینه‌های عجیب‌وغریب تبلیغات تلویزیونی، رادیویی و خیابانی نیست.
  • مشتریان دائمی می‌توانند برای خود یک حساب ایجاد کرده و کارهای خود را با سرعت بیشتری انجام دهند.

 

انتخاب شرکت طراحی سایت بازرگانی

با حضور در یکی از جلسات صحبت با مشتری شرکت طراحی وب ایده پویا متوجه خواهید شد که این تیم تمام تلاشش را برای اطلاع از نیازهای مشتری و برقراری ارتباط با تجارت او خواهد کرد. تیم ایده پویا به شما کمک می‌کند که انتظاراتی واقعی از وب‌سایت شرکت خود داشته باشید و بتوانید متناسب با بودجه خود به بهترین نتیجه برسید. علاوه بر این ایده پویا بعد از طراحی شما را تنها نخواهد گذاشت و با ارائه خدمات پشتیبانی مناسب از به‌روز بودن امکانات سایت و خدمات آن مطمئن خواهد شد.

اگر برای تولید محتوای سایت و خدمات سئوی آن نیز به کمک نیاز دارید می‌توانید از خدمات ایده پویا در این زمینه استفاده کنید. بررسی نمونه کارهای این شرکت در زمینه سئو نشان می‌دهد که با یک تیم حرفه‌ای روبه‌رو هستید که از قوانین موتورهای جست‌وجو آگاه بوده و شما را به رتبه اول می‌رساند. پیشنهاد ما این است که همین‌الان یک وقت مشاوره با این تیم رزرو کنید. بعد از برگزاری جلسه اول متوجه خواهید شد که ایده پویا برای موفقیت تجارت شما و طراحی سایت بازرگانی ایده‌هایی به‌روز و مناسب دارد که آن را به موفقیت می‌رسانند.

 

سئو بهینه سازی سایت

 

  • 12
  • 0
نظرات کاربران (0)
ثبت نظر