طراحی وب سایت مهدکودک

برچسب ها : طراحی سایت
تاریخ انتشار خبر : 1395 مرداد 24

طراحی وب سایت مهدکودک

طراحی وب سایت مهدکودک یکی از طراحی سایت های خاص است که نیاز به ظرافت و دقت زیادی در طراحی دارد چرا که به لحاظ بصری باید سایت به گونه ای طراحی شود که بتواند مخاطب را جذب کند و از همان نگاه اول مخاطب پی به ماهیت آن ببرد، طراحی وب سایت مهدکودک باید تداعی گر محیطی شاد و کودکانه باشد که در وهله اول والدین را راغب به سپردن فرزندان دلبندشان در مهدکودک کند. در ادامه مقاله از آژانس دیجیتال مارکتینگ ایده پویا همراه ما باشید.

 

مزایای طراحی وب سایت مهدکودک

طراحی سایت مهدکودک برای مدیران و گردانندگان مهدکودک فایده های بسیاری می تواند داشته باشد چرا که به طور قابل توجهی هزینه های مربوط به تبلیغات را کاهش می دهد، هیچ وقت مدیر سایت حوصله و وقت آن را ندارد که به افراد مختلف تلفن بزند و برای مهدکودک مشتری جمع نماید از این گذشته تماس تلفنی بسیار زمانبر و هزینه بر است، اما چگونه می توان در اسرع وقت و به بهترین شکل مشتریانی برای مهدکودک جلب کرد، پاسخ بسیار ساده و روشن است، طراحی وب سایت مهدکودک درست همان تبلیغی است که یک مهدکودک برای شناخته شدن به آن نیاز دارد.

در کنار این‌ها در سایت مهدکودک می‌توان وضعیت کودکان را به‌طور آنلاین به والدین نمایش داده و به‌این‌ترتیب آن‌ها را از هر آنچه کودکان در این مکان انجام می‌دهند، آگاه کرد. برای این کار می‌توان تعدادی نام کاربری و رمز عبور را برای والدین تعریف کرده و به آن‌ها امکان داد تا به تصاویر دوربین‌های مداربسته دست پیدا کنند.

طراحی وب‌ سایت می‌تواند به شما کمک کند تا اعتماد والدین را راحت‌تر جلب کنید؛ زیرا با این کار شما به‌طور مستقیم با آن‌ها در ارتباط بوده و فعالیت‌های خود را به اشتراک خواهید گذاشت. همچنین امکان نظر دادن آن‌ها نیز وجود داشته و می‌توانید به همه سوالات آن‌ها از این طریق پاسخ گویید.

سایت مهدکودک یک رسانه اختصاصی بدون محدودیت زمانی و مکانی است که شما می‌توانید هر مطلب دلخواهی را در آن منتشر کنید. همچنین افراد می‌توانند در هر ساعتی از شبانه‌روز از آن بازدید کرده و از خدمات شما مطلع شوند.

 

سایت مهدکودک

 

ماژول های طراحی سایت مهدکودک

 • بخش تماس با ما
 • بخش درباره ما
 • گالری تصاویر
 • گالری ویدئو
 • امکان جست وجو در بخش های مختلف طراحی سایت
 • قابلیت ارسال ایمیل انبوه به والدین

 

گرافیک و ظاهر طراحی سایت مهدکودک

در طراحی سایت مهدکودک بسیار مهم است که از تصاویر مختلفی استفاده شود که مربوط به محیط داخلی مهدکودک و امکانات آن است، از سویی چنانچه اگر طراحی سایت مهدکودک به درستی ایفای نقش کند والدین می توانند به صورت آنلاین در کمتر از کسری از دقیقه نسبت به ثبت نام فرزند خود اقدام کنند، معمولا روال در این نوع از طراحی وب سایت ها بر این است که از رنگ های شاد و گرم برای جذب مشتری استفاده می شود از سویی این رنگها برای کودکان بسیار جذاب است و باعث ترغیب آنها به قرار گرفتن در محیط مهدکودک می شود.

استفاده از انیمیشن‌ها در طراحی وب سایت مهدکودک و وجود فونت‌های فانتزی در آن، می‌تواند والدین و کودکان را به حضور در مهدکودک شما ترغیب کند. همچنین استفاده از شخصیت‌های کارتونی نیز می‌تواند تا حد زیادی به جذابیت سایت شما بیفزاید.

از امکانات دیگری که لازم است در طراحی وب سایت مهدکودک رعایت شود قرار دادن صفحاتی برای رزومه و بیوگرافی مدیر و مربیان مهدکودک است که والدین با آنها بتوانند آشنایی مختصری پیدا کنند. همچنین برنامه کلاسی و برنامه غذایی مهدکودک نیز در سایت اگر موجود باشد مطمئنا به بهتر شدن ارتباط والدین با مربیان کمک بسیاری خواهد کرد.

همچنین می‌توان در این سایت برنامه‌های مختلف مهدکودک را با والدین به اشتراک گذاشته و حتی از آن‌ها نظرخواهی کرد. برای مثال برنامه غذایی هر هفته را می‌توان در سایت به اشتراک گذاشته و یا برنامه‌های درسی را به اطلاع والدین رساند. در کنار این‌ها باید تاریخ و ساعات کاری مهد را از این طریق به والدین اطلاع دهید. همچنین اردوهای علمی و مواردی از این دست را می‌توان به والدین اطلاع‌رسانی کرده و به‌این‌ترتیب ارتباط نزدیکی را با آن‌ها حفظ کرد.

در طراحی وب سایت مهدکودک باید امکان ثبت نام و پرداخت شهریه به صورت آنلاین نیز تعبیه شود تا مشتریان بتوانند سریع تر نسبت به پرداخت شهریه اقدام کنند. همچنین مجهز بودن سایت مهدکودک به کتابخانه ویژه کودکان نیز می تواند از عواملی باشد که والدین را ترغیب به ثبت نام در مهدکودک موردنظر خواهد کرد. در برخی از طراحی وب سایت مهدکودک ها معمولا برای هر کودک صفحات جداگانه ای طراحی می شود که مشخصات و نمونه کارهای وی در آنجا گذاشته می شود که این امر نیز می تواند در ترغیب والدین به ثبت نام کودکشان موثر باشد.

طراحی سایت مهدکودک

سئو سایت مهدکودک

سئو سایت مهدکودک یکی از مهم‌ترین مسائلی است که باید در طی طراحی سایت برای این موسسه‌ها و پس از آن موردتوجه قرار بگیرد. زیرا در صورت بهینه نبودن سایت، شما در میان نتایج جستجو بالا نیامده و درنتیجه نمی‌توانید مخاطبان را آن‌طور که باید، از این طریق به سمت خود جلب کنید. البته سئو SEO این دست از سایت‌ها تا حدی با دیگر موارد متفاوت است. مهم‌ترین مواردی که باید در سئو سایت مهدکودک موردتوجه قرار بگیرد؛ عبارت‌اند از:

 • تبلیغات جغرافیایی

یکی از مهم‌ترین مسائلی که والدین برای انتخاب مهدکودک در نظر می‌گیرند؛ نزدیک بودن آن به محل زندگی یا محل کارشان است. به همین دلیل به دنبال مهدکودکی هستند که تا حد امکان نیاز آن‌ها را به رفت‌وآمد کاهش دهد؛ درنتیجه شما باید در زمان طراحی سایت مهدکودک و سئوی آن، جغرافیا را تا حد زیادی در نظر گرفته و بخش زیادی از تمرکز خود را به این زمینه معطوف کنید.

 • بهبود تجربه کاربری

تجربه کاربری UX یکی از مهم‌ترین معیارهایی است که موتورهای جستجو برای رتبه دادن به سایت‌ها از آن استفاده می‌کنند؛ بنابراین شما باید برای جذب مخاطب بیشتر تا حد زیادی این موضوع را مدنظر قرار دهید. برای این کار می‌توانید از رنگ‌های شاد استفاده کرده و امکانات مختلف را در اختیار کاربران قرار دهید. ریسپانسیو بودن سایت نیز یکی از مواردی است که باید در طراحی و سئو آن در نظر داشته باشید؛ با این کار وب‌سایت خود را برای نمایش در موبایل بهینه کرده و امکان استفاده آسان از آن را برای کاربران فراهم کرده‌اید.

بیشتر بخوانید؛ اهمیت UX

 • انتشار مطالب مختلف

همچنین می‌توانید کتاب‌ها، آهنگ‌ها و بازی‌های مناسب کودکان را در سایت به والدین آموزش دهید تا بتوانند ارتباط گرم‌تری را به فرزند خود برقرار کنند. در کنار این‌ها مطالبی را درباره روانشناسی کودکان در وب‌سایت خود منتشر کنید؛ این کار باعث می‌شود که کاربران سایت شما توسعه پیدا کرده و حتی افرادی که فرزند خود را در مهدکودک شما ثبت‌نام نکرده‌اند؛ از سایت بازدید کنند. درنتیجه موتورهای جستجو شما را به‌عنوان یک مرجع شناخته و می‌توانید مهدکودک خود را در سطح بزرگ‌تری مطرح کنید.

 • استفاده از تجربه یک تیم ماهر و متخصص

برای کسب موفقیت از طریق راه‌اندازی یک وب‌سایت اختصاصی برای مهدکودک، باید از یک تیم باتجربه و دارای تخصص کافی در این زمینه کمک بگیرید. این تیم به شما کمک خواهند کرد تا رنگ‌ها و المان‌ها را به‌درستی انتخاب کرده و مطالب خوبی را در وب‌سایت خود منتشر کنید. همچنین امکانات مختلفی مانند امکان برقراری تماس، نقشه گوگل و مواردی از این دست را به وب‌سایت شما اضافه کرده و کمک زیادی در جذب مخاطب خواهند کرد.

 

نمایش خدمات در طراحی وب سایت مهدکودک

طراحی سایت مهدکودک یک طراحی سایت حرفه ای است که می تواند به بهترین شکل خدمات و امکانات موجود در مهدکودک را با استفاده از تصاویر کم حجم و باکیفیت به نمایش بگذارد، همچنین بهترین راه برای در جریان قرارگرفتن امور و اخبار مربوط به مهدکودک می باشد که والدین در کمترین زمان ممکن می توانند از اخبار مهدکودک آگاهی یابند و حتی روند آموزشی که مهدکودک طی می کند را به راحتی مشاهده کنند و نسبت به ثبت نام کودک خود اقدام نمایند.

 

سئو سایت

 

 • 29
 • 0
نظرات کاربران (0)
ثبت نظر