طراحی سایت نمایشگاه ماشین

برچسب ها : طراحی سایت
تاریخ انتشار خبر : 1395 مرداد 24

طراحی سایت نمایشگاه ماشین

 

طراحی سایت نمایشگاه ماشین از جمله طراحی سایت های است که کار افراد را در بازدید و حتی خرید انواع ماشین ها بسیار راحت کرده است، در نظر بگیرید قصد خرید ماشینی را دارید و باید سری به نمایشگاه های مختلف برای دیدن ماشین بزنید مطمئنا در شلوغی شهر و با توجه به کمبود وقت کاری بسیار طاقت فرسا و سخت است؛ ولی اگر بتوانید نیازتان را از طریق اینترنت برآورده کنید کلی در وقت و هزینه هایتان می توانید صرفه جویی کنید.

 

اهمیت طراحی سایت نمایشگاه ماشین

طراحی سایت نمایشگاه ماشین مانند پل ارتباطی می باشد که ارتباط سازنده ای بین خریداران و فروشندگان انواع مختلف ماشین را فراهم می کند؛ بنابراین لازم است سازندگان و فروشندگان ماشین حتما وب سایتی در اینترنت داشته باشند (طراحی سایت نمایشگاه ماشین را انجام دهند) تا هم بتوانند تبلیغاتی مستمر را برنامه ریزی کنند و هم بتوانند دست به عرضه و فروش محصولات خود بزنند؛ البته امروز با گسترش اینترنت و افزایش سایت های اختصاصی عده زیادی از تولیدکنندگان برندهای معتبر ماشین به الزام و ضرورت طراحی وب سایت ها دست پیدا کرده‌اند.

طراحی سایت نمایشگاه ماشین

ویژگی های طراحی سایت نمایشگاه ماشین

در طراحی سایت نمایشگاه ماشین باید سعی شود جزئیات یک خودرو به طور کامل به نمایش گذاشته شود تا تمامی این جزئیات مثبت باعث ترغیب خرید در مشتری شود و البته اطمینان خوبی نیز از خرید محصول برای مشتری ایجاد کند. این نوع طراحی ها همان طور که ماهیت آن پیداست باید مجموعه کاملی از محصولات تولیدی را به نمایش بگذارد و از این گذشته حتی درج مقالاتی در ارتباط با صنعت خودرو و آخرین دستاوردهای دنیای خودرو می تواند تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتری برای خرید محصولات خودروسازان داشته باشد.

با توجه به تنوع ماشین‌ها بسیاری از مشتریان از روی نام خودروها آن‌ها را نمی‌شناسند. طبقه‌بندی دقیق و درست ماشین‌ها بر اساس نام شرکت سازنده و سال ساخت از ویژگی‌هایی است که می‌تواند سایت یک نمایشگاه ماشین را برای مشتریان جذاب کند. علاوه بر آن اطلاع از قیمت روز ماشین‌ها و نمودارهای تغییرات قیمت نیز برای مشتریان جالب خواهد بود.

 

امکانات وب سایت نمایشگاه ماشین

علاوه بر نمایش خودروهای موجود و مشخصات آن‌ها و حتی نگارش مقاله‌های نقد و بررسی بر روی خودروهای موجود، امکانات دیگری نیز باید در سایت‌های نمایشگاه‌های ماشین وجود داشته باشد که مشتریان را به حضور بیشتر در سایت و استفاده از آن ترغیب کند. برخی از مهم‌ترین این امکانات در ادامه آمده‌اند.

 • امکان اطلاع از قیمت خودروها بر اساس مدل و سال ساخت
 • امکان مشاهده برگه کارشناسی خودروها برای اطمینان از سلامت آن‌ها
 • امکان ارتباط با فروشندگان خودرو به‌صورت آنلاین یا آفلاین
 • امکان رزرو قرار ملاقات برای بررسی خودرو
 • تماشای عکس خودرو از زوایای مختلف
 • ثبت اطلاعات خودروی دلخواه و اطلاع از موجود شدن آن
 • امکان ثبت‌نام برای مشتریان و استفاده از خدمات و تخفیف‌های اعضای سایت
 • امکان ثبت نظر برای مشتریانی که از نمایشگاه خرید انجام داده یا خودروی خود را به فروش رسانده‌اند
 • ارتباط با مدیران نمایشگاه
 • امکان دریافت مشاوره خریدوفروش خودرو
 • امکان اطلاع از آخرین قیمت خودروها و مقایسه آن‌ها
 • ارتباط با سایت‌های مرتبط مانند سایت کارخانه‌های سازنده، تعمیرگاه‌ها و...
 • امکان به اشتراک‌گذاری تصاویر
 • امکان ثبت آگهی برای فروشندگان

 

وب سایت نمایشگاه ماشین

 

گرافیک طراحی وب سایت نمایشگاه ماشین

طراحی سایت نمایشگاه ماشین باید از گرافیک قوی نیز برخوردار باشد چرا که صفحه اول سایت قدرت زیادی جذب مشتری می تواند داشته باشد؛ همچنین بخشی را برای گنجانیدن تصاویر مختلف از محصولات باید در نظر گرفت و صفحاتی جداگانه برای نمایش اطلاعاتی در مورد مدیر یا مدیران نمایشگاه تا مشتری بتواند اطلاعاتی درباره مدیران و فروشندگان داشته باشد.

همواره این نکته در طراحی سایت نمایشگاه ماشین باید مدنظر گرفته شود افرادی که به دنبال خرید خودرو هستند، می خواهند بهترین و با قیمت مناسب را خریداری کنند. بنابراین لازم است از ماشین های موجود نمایشگاه اطلاعات کاملی در اختیار بازدیدکنندگان گذاشته شود تا مشتری پس از سنجیدن زوایای مختلف خودرو درباره خرید آن تصمیم گیری نماید. از جمله مواردی که می توان در طراحی سایت نمایشگاه ماشین قرار داد در صفحاتی مجز قیمت خودرو، ویژگی های خودرو، رنگ بندی و... است که مطمئنا جذابیت زیادی برای مشتریان خواهد داشت.

طراحی سایت نمایشگاه ماشین ضرورت دارد مطابق با استانداردهای روز انجام شود تا مورد توجه کاربران قرار گیرد، حتی می توان در قسمتی از سایت نیازمندی های ماشین را قرار دهید تا افرادی که قصد فروش ماشین خود را دارند بتوانند با ثبت مشخصات ماشین خود آن را در معرض دید افراد دیگر قرار دهند. همچنین لازم است خودروها بر اساس معیارهای گوناگونی دسته بندی شود تا جستجوی آنها برای بازدیدکنندگان راحت تر و آسان تر شود و با انتخاب گروه ها به محصولات موردنظر نردیک تر شوند.

 

چرا طراحی سایت نمایشگاه ماشین مهم است؟

در دنیای امروز اینترنت به جزئی جدایی‌ناپذیر در زندگی ما تبدیل شده است و بسیاری از افراد قبل از خروج از خانه تلاش می‌کنند که از این طریق نیازهای خود را برطرف کنند. به همین دلیل هر کسب‌وکاری برای موفقیت باید شعبه‌ای در اینترنت داشته باشد و خود را به مشتریان معرفی کند. فروشندگان و خریداران ماشین برای اطلاع از آخرین قیمت خودروها و ثبت آگهی‌های خریدوفروش آن‌ها به اینترنت مراجعه می‌کنند و این یعنی نمایشگاهی که سایت داشته باشد، آن‌ها را به خود جذب خواهد کرد.

علاوه بر این مشتریان معمولاً به نتایج اولیه جست‌وجو اطمینان کرده و برای انجام خرید خود به فروشگاه‌هایی که در اینترنت پیدا کرده‌اند مراجعه می‌کنند. به همین دلیل هم هست که تلاش برای رسیدن به رتبه‌های برتر گوگل بی‌فایده نبوده و باعث افزایش تعداد مشتریان و فروش شما خواهد شد.

 

نکات مهم در طراحی سایت نمایشگاه ماشین

همواره به خاطر داشته باشید که در زمان خرید ماشین عکس و فیلم باکیفیت از آن موردتوجه مشتریان قرار خواهد گرفت. به همین دلیل هم هست که بخش زیادی از سایت‌های نمایشگاه ماشین به عکس‌ها و ویدیوها اختصاص دارد. این موضوع نشان می‌دهد که سرعت سایت باید آن‌قدر بالا باشد که عکس‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن بارگیری شده و افراد بتوانند خودرو را از همه زوایا با دقت مناسبی بررسی کنند.

علاوه بر سرعت سایت که ذکر بیان شد، امنیت وب‌ سایت نیز از اهمیت زیادی برخوردار است؛ افراد باید بتوانند به آگهی‌های موجود در سایت شما اعتماد کرده و با اطمینان خاطر اطلاعاتی نظیر شماره تلفن یا آدرس را در آن به اشتراک بگذارند.

 

شرکت طراحی سایت نمایشگاه ماشین

همان‌طور که گفتیم در طراحی سایت نمایشگاه ماشین ظاهر و گرافیک از اهمیت زیادی برخوردار است و به همین دلیل لازم است که شما نمونه کارهای شرکت‌های مختلف را به‌دقت بررسی کنید. با بررسی نمونه کارهای شرکت ایده پویا متوجه می‌شوید که این شرکت به زیبایی سایت‌ها و راحتی کار با آن‌ها اهمیت زیادی می‌دهد. ضمن اینکه اگر کمی با دموهای موجود در سایت کار کنید، متوجه سادگی سایت و امکانات متعدد آن نیز خواهید شد.

اگر به دنبال یک سایت زیبا و کاربردی با قیمت مناسب می‌گردید، حتما پکیج‌های طراحی سایت ایده پویا را بررسی کنید. این شرکت امکانات جذابی را برای طراحی سایت نمایشگاه ماشین در نظر گرفته و نمونه کارهای جالبی در این زمینه دارد. تا اینجای کار شما به اهمیت طراحی سایت برای نمایشگاه خودروی خود پی برده‌اید؛ وقت آن رسیده که آستین‌ها را بالا بزنید و با داشتن یک سایت متفاوت مشتریان دنیای اینترنت را به‌سوی کسب‌وکار خود جذب کنید.

 

بهینه سازی سایت

 

 • 37
 • 0
نظرات کاربران (0)
ثبت نظر