چرا از طراحی سایت سفارشی اختصاصی استفاده کنیم؟!

استفاده از یک وب سایت سفارشی مانند انتخاب یه پیراهن می‌ماند، یعنی دقیقاً به سایز و سلیقه‌ی ما می‌خورد! وقتی یک وب سایت را سفارشی طراحی می‌کنیم، همه چیز به دلخواه و مطابق نیاز های ما و مخاطبین ما شکل می‌گیرد. نه می‌خواهیم به وب سایت‌های دیگر شبیه باشیم و نه می‌خواهیم با محدودیت‌های پلاگین‌های رایگان و کدهای آماده سر و کار داشته باشیم.

طراحی وب سایت اختصاصی به ما این امکان را می‌دهد که هر چیزی که مطابق نیاز و روال کاری خود روی وب سایت خود اعمال کنیم. از جزئیات ظاهری تا قابلیت‌های منحصر به فرد، همه چیز با سلیقه و نیاز ما شکل می‌گیرد. با وب سایت سفارشی اختصاصی، می‌توانیم احساس کنیم که سایت واقعاً به ما تعلق دارد و کسب و کار آنلاین ما می باشد و نه کپی یا نسخه فیک دیگری ! هر چند که در بسیاری از وب سایت ها و کسب و کارهای سایت سازهای آماده امکان برآورده کردن نیازهای ما را ندارند.

طراحی سایت اختصاصی

ویژگی‌های مهم طراحی سایت سفارشی و اختصاصی

1.طراحی سایت شخصی و یکتا: دیگر نمی‌خواهید شبیه دیگران باشید؟

طراحی سایت اختصاصی به شما فرصت می‌دهد که یک ظاهر خاص و بی‌نظیر داشته باشید. به این ترتیب می‌توانید خود را به صورت ویژه‌تر به دیگران نشان دهد.

2.سازگاری با نیازها و خدمات خاص: نیازهای شما چیست؟

می‌خواهید خدمات خاصی که به آن‌ها نیاز دارید را داشته باشید؟ با طراحی سایت اختصاصی، هیچ محدودیتی نخواهید داشت و هرچه می‌خواهید را پیاده سازی کنید.

3. کنترل کامل بر پایگاه داده را نیاز دارید؟

ساختارها و قوانینی که دیگران برای شما تعیین کرده‌اند را فراموش کنید. با وب سایت سفارشی، بر ساختار و اطلاعات خود کنترل خواهید داشت.

4. امنیت بالا مد نظر است؟

طراحی سایت سفارشی کدهای مخرب و بیهوده بر روی سایت نصب نمی گردد و هرکسی نمی‌تواند به راحتی سایت شما را هک کند. با امنیت بالا، اطلاعات شما در امان است.

5. افزایش سرعت لودینگ سایت را به راحتی داشته باشید

طراحی سایت سفارشی به شما این امکان را می‌دهد که بهترین راه‌ها را برای اجرای سریعتر وب سایت خودت انتخاب کنید و از نصب پلاگین های غیر ضروری و کد های بی فایده جلوگیری میکنید. به این ترتیب کاربر به سرعت به هدف خود رسیده که باعث رضایت بیشتر می‌شود.

6. امکان تغییر و توسعه سایت به هر صورتی امکان پذیر است

اگر می‌خواهید هر تغییری در طراحی سایت شما انجام گردد به راحتی با طراحی سایت سفارشی این امکان برایتان میسر می گردد.

ایده پویا چگونه در طراحی سایت سفارشی و اختصاصی کمک می‌کند؟!

تیم ایده پویا یکی از باتجربه‌ترین تیم‌ها در حوزه طراحی سایت است که با افتخار وب سایت شما را به شکل اختصاصی و دقیق طراحی می‌کند. اینجا برایتان این امکان فراهم شده که با ورود به وب سایت، به راحتی و با اطمینان سفارش خود را ثبت کنید. البته قبل از اینکه شروع به طراحی کنیم، چند نکته مهم را با هم بررسی می‌کنیم!

طراحی زیبای وب سایت یکی از نکات قوت تیم ماست. ما نه تنها به بهینه‌سازی عملکرد می‌پردازیم بلکه ظاهر وب سایت شما را نیز به یک اثر هنری تبدیل می‌کنیم. اگر شما می‌خواهید یک سایت داشته باشید که نه تنها زیبا باشد، بلکه عملکرد بی‌نظیری داشته باشد، و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی و زبان ها برنامه نویسی با توجه به نیاز سایت شما بهترین روش را انتخاب خواهیم کرد.

طراحی سایت و برنده جایزه

چرا فقط با ایده پویا سایت سفارشی خود را طراحی کنید

پشتیبانی سریع

سازگار با همه دستگاه‌ها

طراحی ساده و شیک

طراحی موکاپ اولیه

سابقه و تجربه

تحویل سوررس و فایل

به روز بودن تیم

ایده پردازی و خلاقیت

تهیه داکیومنت و مستندات

برگزاری جلسات هماهنگی

قیمت مناسب

آموزش و پشتیبانی

مراحل اجرای سایت سفارشی اختصاصی توسط ایده پویا

    طراحی سایت اختصاصی مانند یک سفر جذاب است که در این مراحل اتفاق می‌افتد:

1. تجزیه و تحلیل:

اولین گام، تجزیه و تحلیل است؛ در این مرحله، با مشتری جلسات گروهی برگزار می‌کنیم، نیازها و انتظارات را بررسی کرده و یک داکیومنت مانند یک نقشه راه برای این سفر طراحی می‌کنیم.

2. طراحی موکاپ و دمو اولیه:

بر اساس این نقشه، به موکاپ و دمو اولیه می‌رسیم. با توجه به سلیقه مشتری و ذهنیت تیم تحلیل، یک دمو گرافیکی از چهره آینده سایت طراحی می‌کنیم.

3. طراحی قالب سایت:

تیم فرانت در این مرحله وارد شده و یک قالب زیبا و سازگار با همه دستگاه‌ها طراحی می‌کند. مهم است که سایت روی موبایل، تبلت و دسکتاپ به بهترین شکل دیده شود.

4. طراحی پنل مدیریت:

در این مرحله پنل مدیریت طراحی می‌شود. یک پنل که به مشتری امکان می‌دهد بر اساس نیازهای خود سایت را مدیریت کند. در این مرحله هرآنچه می‌خواهید سفارش دهید.

5. تست و خطایابی سایت:

در این مرحله زمان تست و خطایابی فرا می‌رسد. تیم تست و تحلیل عملکرد سایت را بررسی کرده و هر ایرادی که پیدا می‌شود را برطرف می‌کند.

این سفر هنوز ادامه دارد! در هر مرحله جلسات و گفت‌و‌گوهای جدیدی انجام شده تا به یک سایت اختصاصی و عالی دست یابیم. حالا تصمیم با شماست! اگر تمایل داشتین، برای طراحی سایت سفارشی اختصاصی با ما تماس بگیرید!

قیمت طراحی سایت سفارشی

قطعاً قیمت طراحی سایت یکی از مسائل مهم برای هر فرد یا کسب و کاری است که به دنبال ایجاد یک حضور منحصر به فرد و حرفه‌ای در دنیای آنلاین می‌باشد. طراحی سایت اختصاصی، یک انتخاب کاملاً شخصی و قیمت آن بسته به نیازها و سلیقه شما متغییر است. اینکه چه امکاناتی بخواهید، چه تعداد صفحاتی برای سایتتان نیاز دارید و چه نوع تعاملاتی با کاربران خود در نظر دارید، همه این موارد تأثیر مستقیمی بر قیمت دارند.

باید در نظر داشته باشید که طراحی سایت اختصاصی یک سرمایه‌گذاری است. اما این سرمایه‌گذاری به شما یک سایت منحصر به فرد با امکاناتی کاملاً بر اساس نیازهاتان می‌دهد. این یعنی دیگر نیازی به تطابق با قالب‌ها یا افزونه‌های استاندارد ندارید. علاوه بر این، قیمت تنها یک جنبه از معادله است. طراحی سایت اختصاصی به شما این امکان را می‌دهد که هویت و اهداف خود را در طراحی سایتتان بازتاب دهید که با شناخت کاربران و افزایش اعتبار شما ارتباط مستقیم دارد!

طراحی سایت سفارشی اختصاصی، در واقع، استارتی نوین برای افزایش شناخت و موفقیت در دنیای دیجیتال است!

قیمت طراحی سایت اختصاصی

دلیل اختلاف قیمت های مختلف در طراحی سایت سفارشی

امکانات مد نظر سایت و بخش مدیریتی

سبک طراحی ، افکت ها و نوع طراحی مد نظر

چه شرکت با چه تجربه ای برای سایت انتخاب کرده اید

خدمات پشتیبانی شرکت به چه صورت است

انعطاف پذیری سیستم و برنامه تا چد حد است

بخشی مدیریتی و پنل کاربری تاچه حد کاربرپسند است