برنامه نویسی سفارشی

با توجه به گسترش کاربرد اینترنت و دنیای مجازی در بین افراد بسیاری از سازمان‌ها و شرکت ها خدمات درون سازمانی و بیرون سازمانی خود را سازماندهی کرده و در جهت رفاه ارباب رجویان و مشتریان و تمرکز اطلاعات و یا سهولت در دسترسی به اطلاعات در داخل سازمان به صورت یک سیستم جامع درآورده اند.

در جهت پیاده سازی این خدمات شرکت نیاز به راه اندازی سیستم و یا برنامه نویسی تحت وب سایت و یا برنامه تحت اینترنت به صورت سفارشی خواهد داشت. در حقیقت ما با جمعی از مشتریان مختلف روبرو هستیم که هر کدام از آنان نیازهای متفاوتی داشته و از منابع و استراتژی های متفاوت بهره می برند. به همین دلیل سفارش برنامه نویسی تحت وب به ما کمک می‌کند تا بتوانیم خیلی راحت امکانات برنامه خود را بر اساس نیازهای مخاطبان توسعه داده و هر زمان که نیاز بود، آن‌ها را بروزرسانی کنیم.

ممکن است برخی از کسب و کارهای مربوط به مشتریان خاص و پیچیده باشد و نرم‌افزارهای موجود در بازار پاسخگوی آن‌ها نباشند؛ یکی از راهکارهای مفید در این موقعیت رفتن به سراغ برنامه نویسی سفارشی با توجه به نیازهای ارائه‌شده است. موفقیت ما در این قسمت تهیه یک نرم‌افزار هماهنگ و مرتبط با نیازهای مشتری و بخش فناوری اطلاعات آنان است.

 

برنامه نویسی سفارشی

 

سفارش دادن یک برنامه نویسی به‌صورت اختصاصی و توسعه آن تحت وب می‌تواند به شما کمک کند تا خیلی راحت رضایت مشتری خود را به دست آورده و امکانات برنامه خود را بر اساس نیازهای او گسترش دهید. به عبارت بهتر یک فرصت بسیار عالی در اختیار دارید تا هر روز، بسته به تغییر نیازهای مشتری، امکانات و ویژگی‌های برنامه را تغییر داده و به این ترتیب همواره خود را به‌روز نگه دارید.

 

برنامه نویسی تحت وب چیست؟

برنامه نویسی تحت وب یا توسعه وب نوعی برنامه نویسی است که برای تولید نرم‌افزارهایی به کار می‌رود که برای انجام امور مختلف به صورت آنلاین مورداستفاده قرار می‌گیرند. به عبارت بهتر کلیه اقداماتی که با استفاده از آن‌ها می‌توان عملکردها و قابلیت‌های یک وب‌سایت را گسترش داد، به‌عنوان Web Programing شناخته می‌شوند. با استفاده از این شیوه می‌توانید یک برنامه کاربردی را بدون نیاز به نصب اپلیکیشن توسعه دهید و امکانات بسیار گسترده‌ای را به آن اضافه کنید.

این شیوه از برنامه نویسی یک فرایند کد نویسی است که در نهایت منجر به ایجاد برنامه‌های کاربردی می‌شود که بر روی یک وب سرور اجرا می‌شوند. به‌این‌ترتیب همه افراد از طریق اینترنت می‌توانند به این برنامه یا وب‌سایت دسترسی پیدا کرده و از خدمات آن استفاده کنند. برای مثال گوگل مپ، گوگل داک یا جیمیل برنامه‌های بسیار کاربردی هستند که بر پایه برنامه نویسی تحت وب بنیان‌گذاری شده‌اند. چنین برنامه‌هایی به نام وب اپلیکیشن شناخته می‌شوند و همه افراد می‌توانند از سرتاسر جهان به صورت رایگان از آن‌ها استفاده کنند.

 

مزایای سفارش برنامه نویسی تحت وب به صورت سفارشی و اختصاصی

اگر شما صاحب کسب و کاری هستید که نیاز به توسعه یک اپلیکیشن برای استفاده از خدمات دارد؛ پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات برنامه نویسی تحت وب به صورت سفارشی و اختصاصی است. به‌این‌ترتیب یک اپلیکیشن متناسب با نیازهای شما توسعه داده می‌شود که کاربر می‌تواند خیلی راحت و تنها از طریق داشتن دسترسی به اینترنت، از خدمات آن استفاده کند. این کار باعث می‌شود که شما برای ارائه محصول یا خدمت خود، نیازی به ترغیب کردن کاربر به نصب یک اپلیکیشن خاص نداشته باشید و بتوانید خیلی راحت، در بستر وب، خدمات خود را به او ارائه دهید.

برنامه نویسی تحت وب به صورت سفارشی در حقیقت راه اندازی و هندلینگ خدمات سازمان و ارائه راه حل بهتر و جامع تر بر روی طراحی سایت است که توانایی ارائه خدمات به مشتری را افزایش داده و بالاتر می برد.

نکته قابل‌توجه دیگر درباره سفارش برنامه نویسی تحت وب به صورت سفارشی و اختصاصی این است که شما می‌توانید خدمات خود را به همه کاربران با هر سطحی از دسترسی به اینترنت سفارش دهید. به‌این‌ترتیب دایره ارائه خدماتتان بسیار گسترده‌تر می‌شود و می‌توانید از این فرصت برای برند سازی و شناساندن بهتر خود به مخاطبان هدف استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و کسب مشاوره از تیم ایده پویا با شماره‌های شرکت تماس بگیرید.

شرکت ایده پویا، با بیش از 14سال تجربه در زمینه طراحی و برنامه نویسی انواع نرم افزارها، وب سایت های اینترنتی و نرم افزارهای موبایل (برنامه نویسی موبایل) و با داشتن گروهی حرفه ای و مجرب از برنامه نویس های متخصص و مسلط به انواع زبان های برنامه نویسی (#c، جاوا، ++c، برنامه نویسی اندروید و IOS، طراحی وب سایت و برنامه نویسی تحت وب به زبان های PHP و .NET و ...) آماده انجام انواع سفارشات طراحی نرم افزار های اختصاصی و سفارشی شما می باشد.

 

بهترین شرکت طراحی سایت