طراحی

طراحی سایت آژانس هواپیمایی و وب سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت آژانس هواپیمایی و وب سایت آژانس مسافرتی

تاریخ انتشار خبر : 1395 اردیبهشت 20

طراحی سایت آژانس هواپیمایی و وب سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت آژانس هواپیمایی و آژانس های گردشگری و و طراحی وب سایت آژانس مسافرتی از جمله سایت هایی است که بودن آن برای آژانس های هواپیمایی  بسیار ضروری است؛ چرا که به واسطه طراحی سایت آژانس های هواپیمایی و مسافرتی مسافران به راحتی می توانند با وارد شدن به طراحی سایت نسبت به رزرو بلیط خود اقدام کنند. از سویی هدف از طراحی سایت آژانس هواپیمایی ارائه حداکثر اطلاعات در حداقل زمان به بازدیدکنندگان است و هر آژانس هواپیمایی تلاش میکند با راه اندازی و طراحی سایت هواپیمایی و مسافرتی مفید در میدان رقابت بر دیگر رقیبان پیروز شود.

 

ضرورت طراحی سایت آژانس هواپیمایی، مسافرتی و گردشگری

امروزه همگان به ضرورت بودن طراحی سایت آژانس هواپیمایی پی برده اند و بودن چنین طراحی وب سایت هایی بسیار حیاتی است چرا که بسیاری از افراد برای یافتن تورهایی با قیمت و کیفیت مناسب به جای تماس تلفنی با آژانس های هواپیمایی مختلف تنها با جستجو کردن و مقایسه امکانات و ساعات پرواز و بلیط رفت و برگشت اقدام به خرید یا رزور بلیط می کنند.

از طرف دیگر به یاد داشته باشید که اغلب مشتریان آژانس‌های مسافرتی در شهرها و حتی کشورهای دیگر زندگی می‌کنند و امکان مراجعه حضوری به آژانس را ندارند. به همین دلیل هم هست که ترجیح می‌دهند از طریق اینترنت از قیمت‌ها، زمان تورها و سایر اطلاعات موردنیاز خود اطلاع پیدا کنند.

بدلیل موضوعات و مباحث گفته شده این الزام وجود دارد که همه آژانس‌های مسافرتی و گردشگری باید سایتی در اینترنت داشته باشند که خدمات آن‌ها را به مشتریان معرفی کرده و امکاناتی برای مقایسه خدمات یا اطلاع از آخرین وضعیت پروازها و... را نیز برای آن‌ها فراهم می‌کند.

 

پروژه طراحی سایت آژانس هواپیمایی آریو پرواز

 

طراحی سایت آژانس هواپیمایی

 

نکات مهم در طراحی سایت آژانس مسافرتی

آنچه در طراحی وب سایت آژانس هواپیمایی  مسافرتی و گردشگری در وهله اول مورد توجه طراحان باید قرار گیرد پرداختن به گرافیک و ظاهری مخاطب پسند در طراحی سایت حرفه‌ای است که مشتری با اولین ورود به طراحی سایت به دیدن کل صفحات آن ترغیب شود.

علاوه بر این باید همواره به این نکته توجه داشت که مشتریان آژانس‌های مسافرتی همگی به کار با اینترنت و سایت مسلط نیستند؛ به همین دلیل راحتی استفاده از سایت و دسترسی به همه امکانات و اطلاعات موردنیاز در نگاه اول از موارد مهم در طراحی این سایت‌هاست.

البته به شرطی مشتری به دیدن بقیه صفحات یا حتی خود سایت می تواند دست یابد که بتواند به سهولت طراحی سایت را پیدا کند، فرض کنید سایتی با تمامی ویژگی های منحصربفرد در نهایت زیبایی و شکیلی طراحی شده باشد اما نتواند در صفحات اول گوگل برای بازدیدکننده ها قابل رویت باشد عملا به موفقیتی دست نمی یابد و مطمئنا پروژه طراحی سایت آژانس هواپیمایی با شکست مواجه می شود.

اما چگونه می شود طراحی سایتی در تمامی صفحات اول مرورگرها ظاهر می شود و سایتی با وجود زیبایی ظاهری در صفحات پنجم یا ششم گوگل می ماند که کمتر کسی ترغیب می شود برای پیداکردن سایت مناسب به این صفحات مراجعه کند.

این مورد مستلزم در نظر گرفتن اصول مربوط به سئو و بهینه سازی سایت است اگر برنامه نویسان و طراحان اصول سئو را رعایت کنند و کلمات کلیدی مناسبی برای طراحی سایت انتخاب کنند مطمئنا سایت طراحی شده در صفحات اول مرورگرها  قابل رویت خواهد بود و در نتیجه بازدیدکنندگان زیادی را برای سایت به ارمغان خواهد آورد.

نکته دیگر در مورد طراحی سایت آژانس مسافرتی و گردشگری چگونگی سازگار آن با انواع گوشی ها و تبلت ها است. همان طور که می دانید امروزه کمتر کسی وجود دارد که برای دیدن سایتی به کامپیوتر مراجعه کند؛ بلکه با ظهور وسایل ارتباطی مجهز به اینترنت برای جستجوی هر موردی از گوشی خود کمک می گیرند.

حال تصور کنید فردی در پی یافتن سایت آژانس هواپیمایی، آژانس گردشگری و آژانس مسافرتی باشد و در گوشی بخواهد سرچ کند. اگر مسائل مربوط به سئو و کلمات کلیدی به درستی به کار برده شده باشد و در صفحه اول گوگل قابل رویت باشد ولی سایت غیر ریسپانسیو طراحی شده باشد چه اتفاقی خواهد افتاد؟
کاربر نمی تواند سایت را باز کند و در نتیجه به دنبال سایت دیگر خواهد گشت؛ بنابراین طراحی سایت سازگار با انواع گوشی های هوشمند نکته بسیار مفیدی است که باید کارفرمایان از طراحان سایت بخواهند سایت آنها را ریسپانسیو طراحی کند.

 

طراحی سایت آژانس هواپیمایی

 

نیازهای مورد نیاز در سایت آژانس مسافرتی و هواپیمایی

 • معرفی مقاصد گردشگری آژانس مسافرتی در سایت همراه با مراکز دیدنی و گردشیپ
 • اطلاعات پرواز و اطلاعات مورد نیاز مقصد سفر در آژانس ها
 • معرفی تورهای گردشگری آژانس مسافرتی
 • معرفی بلیط ها پروازی
 • گالری عکس و ویدیو از مقاصد گردشگری آژانس مسافرتی و هواپیمایی
 • ماژول خاطرات سفر مسافرین گردشگر و توریسم با آژانس مسافرتی
 • اطلاع از آخرین وضعیت پروازها
 • امکان رزرو اینترنتی تورها و بلیت‌ها و پرداخت آنلاین
 • ارتباط با سایت‌های مرتبط مانند سایت فرودگاه‌ها، هتل‌ها و...
 • امکان عضویت در سایت و تبدیل شدن به مشتری دائمی
 • ارائه تخفیف به مشتریان دائمی یا کاربران سایت
 • امکان ثبت نظر مشتریانی که از خدمات شما استفاده کرده‌اندامکان لغو بلیت یا تغییر زمان بدون نیاز به مراجعه حضوری به آژانس

 

ویژگی‌های طراحی سایت آژانس مسافرتی و هواپیمایی

به‌منظور جذب مشتریان در نگاه اول سایت آژانس مسافرتی باید ظاهر زیبا و جذابی داشته و استفاده از آن کاملا راحت باشد. علاوه بر این موارد امنیت سایت نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر امکان پرداخت اینترنتی در سایت وجود دارد؛ مشتری باید با خیال راحت اطلاعات حساب خود را در سایت شما وارد کند.

علاوه بر این ممکن است شما از مشتری بخواهید که برای اطلاع از تورهای لحظه آخری یا تخفیف‌ها شماره تلفن خود را وارد کند؛ در این صورت او باید از امنیت سایت مطمئن باشد تا اطلاعات شخصی خود نظیر شماره تلفن یا آدرس برای دریافت بلیت‌ها را با خیال راحت وارد کند.

طراحی وب سایت آژانس هواپیمایی و گردشگری بهتر است به‌صورت چندزبانه انجام شود؛ چراکه مشتریان در خارج از کشور یا توریست‌هایی که اکنون در داخل کشور به سر می‌برند نیز ممکن است بخواهند از خدمات شما استفاده کنند. این ویژگی یک مزیت مهم محسوب می‌شود و می‌تواند سایت شما را از دیگر رقیبان متمایز کرده و شما را به درآمد ارزی برساند. خوشبختانه توریست‌ها اغلب افراد قدرشناسی هستند و اگر از خدمات سایت شما راضی باشند، آن را به افراد دیگر نیز پیشنهاد می‌کنند.

در کنار همه این موارد داشتن یک سایت سریع از همه‌چیز مهم‌تر است. تصاویر و ویدیوهایی که به‌منظور معرفی خدمات آژانس یا مراکز گردشگری در سایت بارگذاری می‌کنید، باید با سرعت خوبی باز شوند. همچنین افراد باید بتوانند خیلی سریع بین صفحات مختلف سایت جابه‌جا شده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن رزرو بلیت یا تور را انجام دهند. سرعت سایت به‌خصوص در روزهای تعطیل و زمان‌هایی که حجم مسافرت چندین برابر می‌شود بسیار اهمیت دارد؛ چراکه افراد همواره دوست دارند زودتر از دیگران بلیت‌های مسافرت خود را رزرو کرده یا در تورهای شما ثبت‌نام کنند.

 

شرکت حرفه ای طراحی وب سایت آژانس مسافرتی

با توجه به رقابت بالا در میان سایت‌های آژانس‌های مسافرتی مختلف و تلاش برای کسب رتبه‌های برتر گوگل، اهمیت پیدا کردن شرکتی که بتواند سایتی جذاب و کارآمد برای شما طراحی کرده و آن را زودتر از دیگران به رتبه‌های برتر برساند بسیار زیاد شده است. به همین دلیل بهتر است که قبل از مراجعه به شرکت برای سفارش طراحی سایت، نمونه کارهای آن را خوب بررسی کرده و مطمئن شوید که سایت‌هایی که این شرکت مدیریت سئوی آن‌ها را بر عهده داشته اکنون رتبه‌های خوبی دارند.

ایده پویا شرکتی است که نمونه کارهای موفقی در زمینه طراحی سایت و سئو سایت دارد و می‌تواند به شما برای تبدیل شدن به رتبه برتر کمک کند. تیم حرفه‌ای و خلاق گرافیک این شرکت با استفاده از المان‌های به‌روز و جذاب در نگاه اول مشتریان شما را جذب سایت می‌کنند و او را برای مدت‌ها سرگرم نگه می‌دارند. تیم طراحی سایت نیز کاملا از پس طراحی سایت قدرتمند و سریع برمی‌آیند و خیال شما را از بابت روزهای پرترافیک راحت می‌کنند.

در ادامه مسیر ما شما را تنها نمی‌گذاریم؛ با بر عهده گرفتن سئوی سایت و تولید محتوا تلاش می‌کنیم که آن را به رتبه‌های برتر گوگل برسانیم. فراموش نکنید که اکنون رقبای زیادی هستند که از شما جلوتر بوده و در حال جذب مشتری از طریق اینترنت هستند؛ اما جای نگرانی نیست و شما می‌توانید همین‌الان با ثبت سفارش طراحی سایت آژانس مسافرتی و هواپیمایی اولین قدم را برای ورود به عرصه رقابت داغ اینترنتی بردارید.

 

سئو سایت seo

 

 • 86
 • 0
نظرات کاربران (0)
ثبت نظر