طراحی سایت صرافی و خدمات ارزی

برچسب ها : طراحی سایت
تاریخ انتشار خبر : 1395 تیر 12

طراحی سایت صرافی و خدمات ارزی

 

در دنیای امروز که بسیاری از افراد در گوشی‌ها و لپ‌تاپ‌های خود به دنبال انجام معاملات و خریدوفروش هستند و بازار ارز هم حسابی داغ است، وجود سایت برای صرافی شما یک گزینه عالی برای جذب مشتریان خواهد بود. طراحی سایت صرافی مانند پل ارتباطی بین صرافها و مردم عمل می کند؛ باعث می شود صراف ها قبل از افراد دیگر از نوسانات نرخ بازار و ارز باخبر می شوند. مخصوصا که در دنیای امروز اکثر معاملات از طریق فضای مجازی و اینترنت و طراحی وب سایت انجام می شود، امکان تبادل سرمایه در هر زمان و مکانی وجود دارد. با توجه به اختلاف زمانی میان کشورهای گوناگون، بهترین راه داشتن یک تجارت موفق، در دسترس بودن در تمامی شبانه روز و رسیدن به این هدف با طراحی سایت صرافی تحقق می پذیرد.

طراحی سایت صرافی برای صراف ها بسیار مهم است چرا که در صورت بی توجهی به آن ممکن است صراف از دیگر رقبا عقب بماند، از سویی با طراحی سایت حرفه ای به این شکل می توان از طریق فروش اینترنتی ارز بر تعداد مشتریان موقت یا دائمی صرافی اضافه کرد و برای مشتریان دائمی حساب های کاربری با تسهیلات ویژه ای باز کرد.

 

ویژگی های طراحی سایت صرافی

طراحی سایت صرافی و خدمات ارزی باید دارای ویژگی هایی باشد از جمله این موارد که امکان فروش ارز، تبادل آن، انتقال اینترنتی ارز به حساب های ارزی، امکان فروش انیترنتی سکه، قرار دادن بخشی در سایت برای اطلاع رسانی به مشتریان در ارتباط با قیمت انواع ارز و... باید در این گگونه سایت ها وجود داشته باشد.

در صورتی طراحی سایت صرافی به موفقیت خواهد رسید که کلمات کلیدی مناسبی برای سایت انتخاب شده باشد به عنوان مثال کلماتی مثل خرید ارز، فروش ارز و... کلمات کلیدی مناسبی برای یک سایت صرافی هستند که می توانند در صفحات اول تمامی مرورگرها به نمایش دربیایند و به کاربر را به طراحی سایت صرافی مورد نظر هدایت کنند.

 

وب سایت صرافی

 

همان طور که می دانید هدف از طراحی سایت صرافی گسترش کسب و کار اینترنتی و انجام یک سری مبادلات ارزی در سریع ترین زمان ممکن بدون محدودیت مکانی و زمانی است البته در این میان طراحی استاندارد و اصولی سایت تاثیر بسیار زیادی در رسیدن به هدف تعیین شده سایت صرافی دارد.

در طراحی سایت صرافی با وجود اینکه بسیار مهم است سایت از نظر ظاهری در نهایت زیبایی و دقت طراحی شده باشد و از گرافیک قوی برخوردار باشد ولی آنچه یک سایت را نسبت به سایت های رقبا متمایز می کند تامین امنیت سایت است، چرا که سایت های صرافی هر روز مبالغ یا ارز یا سکه های زیادی در حساب ها و از طریق درگاه های الکترونیکی جابه جا خواهد شد اگر امنیت سایت در حد بالایی نباشد مطمنا مدیر و صاحب سایت با ضرر و زیان بسیار زیادی همراه خواهد کرد.

طراحی سایت صرافی با توجه به ماهیت آن لازم است به طریق ریسپانسیو طراحی شود تا افراد با تلفن های همراه هوشمند به آن متصل شوند و از خدمات آن استفاده کنند، سایت هایی که به طریق ریسپانسیو طراحی می شوند مطمئنا موفقیت بسیار بیشتری نسبت به سایت های دیگر دارند.

طراحی سایت صرافی و خدمات ارزی زمانی به موفقیت چشمگیر خواهد رسید که همزمان با گنجانیدن المان های دیگر از جمله تامین امنیت، پرداختن به شکل ظاهری، گرافیک قوی، سایت اختصاصی طراحی شده باشد و کپی یا از نرم افزارهای آماده جهت طراحی سایت صرافی استفاده نشده باشد.

 

امکانات لازم در سایت صرافی

افراد اغلب به‌منظور بررسی قیمت روز ارزهای مختلف و معامله آن‌ها به سایت‌های صرافی سر می‌زنند. به همین دلیل هم هست که یکی از ابتدایی‌ترین امکانات در این سایت‌ها ابزار تعیین قیمت و تبدیل ریال به سایر واحدهای پولی است. این ابزار باید در 24 ساعت شبانه‌روز به‌روز شود تا همواره جدیدترین اطلاعات را در اختیار مشتریان قرار دهد.

علاوه بر آن باید امکاناتی مانند خرید یا فروش آنلاین ارز، تبدیل کردن ارزها، امکان فروش سکه و طلا، امکان معامله ارزهای دیجیتال و اتصال به صرافی‌های این ارزها، نمایش قیمت‌ها و نمودارهای تحلیلی، به‌روزترین اخبار و... در این سایت‌ها وجود داشته باشد. علاوه بر این امکان ارتباط با کاربران و ارسال نرخ کالاها و ارز به‌صورت لحظه‌ای، ارائه پورسانت و کارمزد به مشتریان یا امکان افتتاح حساب برای مشتریان دائمی از مواردی است که سایت شما را متمایز خواهد کرد.

 

هزینه طراحی سایت صرافی چقدر است؟

بسته به اینکه قصد دارید چه امکاناتی را برای سایت خود در نظر بگیرید هزینه‌های آن متفاوت خواهد بود. سایت‌های صرافی اغلب سایت‌هایی چندزبانه هستند تا افراد از خارج از کشور نیز بتوانند با آن‌ها ارتباط برقرار کنند. به‌علاوه نیاز به امنیت بسیار زیادی دارند؛ این موضوعات نشان می‌دهد که هزینه‌های اولیه طراحی آن‌ها نسبت به سایت‌های مشابه بیشتر است.

شرکت ما پنل‌های مختلفی را برای سایت‌های صرافی طراحی کرده است که شما بسته به بودجه خود و فعالیت‌هایی که در صرافی انجام می‌دهید می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. هیچ اجباری برای تهیه یک پنل خاص نیست؛ چراکه امکانات اصلی که برای هر سایت صرافی لازم است در همه آن‌ها وجود دارد و هزینه‌های اضافه از بابت طراحی گرافیکی و امکانات پیشرفته‌تر از شما دریافت می‌شود.

 

 

سئو سایت

 

  • 8
  • 0
نظرات کاربران (0)
ثبت نظر