افزایش رتبه سایت و افزایش کاربران

تاریخ انتشار خبر : 1395 اردیبهشت 26

افزایش رتبه سایت و افزایش کاربران

افزایش رتبه سایت و افزایش کاربران ارتباطی دوجانبه با یکدیگر دارند، یعنی اگر رتبه طراحی سایت افزایش یابد کاربران و بازدید از سایت نیز افزایش پیدا خواهد کرد. برای افزایش رتبه سایت و افزایش کاربران باید اقداماتی را انجام داد برای قدم اول لازم است ابتدا بررسی شود که وب سایت مورد نظر برای افزایش رتبه خود چه معیارهایی از سئو را رعایت کرده و البته معیارهای بد کدام هستند.

 

اینستاگرام ایده پویا

 

افزایش رتبه سایت چه تاثیری در تعداد کاربران دارد ؟ 

موتورهای جستجو برای بالا بردن یک سایت در نتایج دارای تعدادی معیار تعریف شده هستند که وب سایت ها برای اینکه در این موقعیت ها قرار بگیرند این معیارها را رعایت کنند. مثلا گفته می شود گوگل بیش از 200 معیار برای افزایش رتبه سایت و افزایش کاربران در نظر گرفته است.

البته دانستن این نکته نیز خالی از لطف نیست که موتورهای جستجو به هیچ عنوان اجازه کشف اسرار الگوریتمی یا فرمول خاص ریاضی را در اختیار دیگران نمی گذارند و برای دور از دسترس ماندن این الگوریتم ها مرتبا  اینها را تغییر می دهند ولی با این وجود موتورهای جستجو راهنمایی برای مهندسان سئو سایت ارائه نموده اند که بتوانند طبق آن رتبه بندی خود را بهبود بخشند.

در مرحله بعد لازم است یک سئو کار برای افزایش رتبه سایت و افزایش کاربران لیستی از تمامی کارهایی که می توان به وسیله ان رتبه سایت را بهبود بخشید تهیه نماید. این لیست شامل بهینه سازی آن پیچ و بهینه سازی آف پیچ می باشد، منظور از اصطلاح اولی کنترل مستقیم کدهای درون وب سایت مرتبط می شود که تمامی کارهایی که برای بهینه سازی سایت باید انجام گیرد در این پیچ انجام می گیرد و بهینه سازی آف پیچ نیز به کلیه کارهایی گفته می شود که در خارج از وب سایت می توان انجام داد که به افزایش رتبه سایت و افزایش کاربران بیانجامد البته این قسمت از سایت به صورت مستمر انجام می گیرد. بعد از مشخص شدن این موارد برای آنها یک زمانبندی در نظر می گیرند.

سئوی سایت

بعد از مشخص کردن بازه زمانی معین مهندسین سئو کار اجرایی و پیاده سازی آن را شروع می کنند، پیاده سازی برخی از کارها برای رعایت معیارهای موتورهای جستجو تنها برای وب سایت مورد نظر انجام می گیرد ولی برخی معیارها لازم است مستمرا انجام گیرد.

از دیگر اقداماتی که در افزایش رتبه سایت و افزایش کاربران از همان ابتدا و در مراحل راه اندازی سایت لازم است صورت گیرد این موضوع است که در عنوان صفحه بهتر است کلیدواژه های اصلی سایت را قرار بدهیم. معمولا این کار تاثیر مستقیمی بر افزایش رتبه سایت البته به مرور زمان خواهد گذاشت.

همچنین اگر می خواهید زودتر به نتیجه برسید لازم است از عناوین کوتاه استفاده کنید، با این کار قدرت کلیدواژه های استفاده شده افزایش خواهد یافت. هر چه در متن و محتوای تولید بیشتر از کلیدواژه های سایت استفاده شود تاثیر خوبی در افزایش رتبه سایت و افزایش کاربران خواهد داشت. تمامی مراحل راه اندازی سایت، انتخاب عنوان مناسب، کلیدواژه ها و... همگی در افزایش رتبه سایت و افزایش کاربران تاثیر دارد.

 

سئو و بهینه سازی سایت

 

  • 7
  • 0
نظرات کاربران (0)
ثبت نظر